Logo Stando
  • biuro@stando.com.pl
  • + 48 34 361 63 98
  • Polski
  • English
  • Deutsch

Miejsce pracy: Częstochowa / Home office

Domeną naszych działań jest specjalistyczny transport płynnych produktów spożywczych w cysternach. Gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość transportu, bezpieczeństwo i czystość. Posiadamy nowoczesny tabor, wysoko wykwalifikowaną kadrę. Jesteśmy w stanie sprostać najsurowszym wymaganiom naszych klientów. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: spedytor międzynarodowy/planista

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych
  • Planowanie oraz optymalizacja wykorzystania floty
  • Nadzorowanie procesu transportu
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z Klientami

Wymagania:

  • Umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Dobra znajomość topografii Europy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Spostrzegawczość, pewność siebie,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie jako spedytor w sektorze transportów w EU (mile widziane),
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym mile widziana znajomość innych języków obcych (niemiecki, francuski),
  • Mile widziana własna baza klientów,
  • Dyspozycyjność gotowość do  odbierania telefonów po godzinach pracy,
  • Łatwość przyswajania dużych ilości informacji,
  • Umiejętność wykorzystywania nowych technologii telematycznych

Oferujemy:

  • Ciekawą i rozwojową pracę w rozwijającej się Firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie CV na email: marcin@stando.com.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie firmy transportowej Stando oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”