loader
Wulkanizacja

Szacunkowa cena wymiany paska rozrządu Forda

Szacunkowa cena wymiany paska rozrządu Forda

19 sierpnia 2015, 09:36 Ford Pasek rozrządu

Jednym z elementów, który w pewnym momencie będzie wymagał wymiany w Twoim Fordzie jest pasek rozrządu. Pasek rozrządu jest istotnym elementem w płynnej pracy Twojego pojazdu, a jego wymiana jest rutynowym przedsięwzięciem dla większości warsztatów samochodowych.

Autobutler może pomóc Ci uzyskać najlepszą cenę paska rozrządu Forda

w Twojej okolicy. Nasza strona umożliwi Ci dostęp do trzech ofert od lokalnych warsztatów samochodowych, aby upewnić się, że nie przepłacisz za przegląd i naprawę paska rozrządu.
Cena średnia Min - max
£ 362 £ 287 - £ 449 Uzyskaj ofertę

Ceny opierają się na wszystkich ofertach przesłanych za pośrednictwem autobutler.pl i mogą zawierać błędy lub się różnić. Proszę utworzyć zlecenie, jeśli chcesz otrzymać szczegółową ofertę dla swojego samochodu.

W kalkulatorze cenowym podane są średnie ceny wymiany paska rozrządu w wielu modelach Forda

. Te średnie ceny są wzięte z rzeczywistych cen ostatnio naliczonych za wymianę paska rozrządu Forda podjętych w Autobutler.

Jeżeli po sprawdzeniu szacunkowej ceny chcesz uzyskać dokładną wycenę wymiany paska rozrządu w swoim samochodzie Ford, to jednym z najprostszych i najszybszych sposobów uzyskania profesjonalnej wyceny jest skorzystanie z usług Autobutler. Wypełniając kilka prostych danych, w ciągu 24 godzin otrzymasz trzy oferty od warsztatów samochodowych znajdujących się w Twojej okolicy, co pozwoli Ci wybrać ofertę najlepiej odpowiadającą Twoim wymaganiom.

Jeżeli musisz wymienić pasek rozrządu w swoim pojeździe Ford, kalkulator cen w Autobutler podaje średnią cenę wymiany paska rozrządu Ford

, która została ostatnio wykonana w Autobutler.

Jak w przypadku każdej marki pojazdu, w okresie eksploatacji Twojego Forda nastąpi zużycie, a naprawy i wymiana części będą koniecznością.

Rezerwacja paska rozrządu - Ford

Kilka faktów

Założona w 1903 roku przez Henry'ego T Forda, firma Ford Motor Company

jest obecnie jedną z najbardziej znanych marek motoryzacyjnych na świecie.

Popularne w całej Europie, Ford Fiesta i Ford Focus

zostały wymienione w Top 10 Najlepiej Sprzedających się Modeli Samochodów w Europie w 2014 roku, z ponad 15 milionami Fordów Fiesta sprzedanych od czasu ich powstania w 1976 roku.

Jak rozkłada się koszt wymiany paska rozrządu w Fordzie?

Podobnie jak w przypadku wielu napraw samochodowych, większość kosztów wymiany paska rozrządu

stanowią roboczogodziny, przy czym rzeczywisty koszt samego paska rozrządu stanowi jedynie niewielką część rachunku końcowego.

Ze względu na umiejscowienie paska rozrządu w silniku

, jego wymiana może być czasochłonna.

Przy wymianie paska rozrządu niektóre warsztaty mogą zasugerować wymianę pompy wodnej, ze względu na jej bliskość do paska rozrządu i łatwość dostępu przy wymianie paska rozrządu.

Skąd mam wiedzieć, czy potrzebuję nowego paska rozrządu?

Pasek rozrządu w Twoim samochodzie jest w prawie ciągłym użyciu, kontrolując czas i kolejność otwierania i zamykania zaworów silnika.

  • Pasek rozrządu musi być wymieniany zgodnie z zalecanymi terminami podanymi w instrukcji serwisowej właściciela.

  • Niewymienienie paska rozrządu może spowodować jego uszkodzenie, co może doprowadzić do zderzenia zaworów i tłoków w silniku, powodując poważne i kosztowne uszkodzenia silnika pojazdu.

  • Istnieją pewne znaki ostrzegawcze, że pasek rozrządu nie działa prawidłowo. Możesz usłyszeć wysoki dźwięk podczas uruchamiania pojazdu lub gdy silnik jest na biegu jałowym.

  • Możesz również mieć problemy przy próbie uruchomienia pojazdu - jeśli trzeba kilka prób, aby uruchomić silnik to może to być problem z paskiem rozrządu.

  • Wreszcie, w niektórych pojazdach, można wizualnie sprawdzić pasek rozrządu na oznaki zużycia. Jeśli pasek rozrządu wygląda na zużyty lub postrzępiony, to powinieneś jak najszybciej zlecić jego wymianę.

Książka pracy paska rozrządu - Ford